Drop Paper

Drop Paper

Procedes chenel

Telefon ve Fax

T: (0216) 318 98 58
F: (0216) 318 67 34

Adres

Birinci Defterdaroğlu Sok.
No 4/1 Çengelköy / Üsküdar

Drop Paper

 

EN İYİ GÖRSELLİĞE SAHİP KAĞIT

Drop Paper ateşe dayanıklıdır (M1, B1, NFPA, 701). 240 cm eninde (94 inch), beyaz ve 14 standart renkte üretilmektedir. Dijital baskı ile istenilen görsel, Drop Paper üzerine uygulanabilmektedir. Boyutsal stabilitesi ile, germeye gerek duyulmadan kullanılabilen Drop Paper, iç mekanlarda; perde, paravan, pano, ara duvarlar ve tavanlar oluşturmak için ideal bir üründür.

Drop Jet

 

DİJİTAL BASKI İÇİN EN UYGUN KAĞIT

Drop Paper, dijital baskı tekniklerine uyarlanmıştır. Dokulu veya dokusuz görüntü için, istenilen sonucu alabilmek üzere, fiberglaslı olarak da talep edilebilir. Kağıt duvarlar, kağıt bölmeler, kağıt tavanlar ve ışıklı duvarlar oluşturmak amacıyla kullanılabilir. Her kalite için, su bazlı veya solvent baskı makinalara uygun üretimimiz vardır.

Drop Net

 

ŞEFFAFLIĞIN ZERAFETİ

200 cm eninde ağ örgülü, yarı şeffaf bir tekstil. Ateşe dayanıklı (M1, B1, NFPA 701). İç mekanlarda kullanılan aydınlatmaya bağlı olarak yarı transparan bölmeler, duvarlar oluşturulabilir.

Vange

 

YARATICILIĞIN KAYNAĞI OLAN TUTKU

VANGE, ürünlerini tasarımcıları yardımı ile oluşturur ve onların yarattıklarını denetlemek üzere, tüm üretim prosesini kontrol edebilecek deneyime sahip endüstriyel ortakları görevlendirir. Koltuk ve sehpalar olarak K-BABY, estetiğinden hiç bir şey kaybetmeden her alana kolayca uygulanabilir. Daha büyük boyutlu K-BENCH ile birlikte, her ortamda uyumlu olarak kullanılabilir. VANGE, K-BABY’yi silindir formda, bir adet paslanmaz çelik klips ile tutturulmuş olarak ve K-BENCH kolleksiyonunun tüm renklerinde sunmaktadır. K-BENCH, tasarım ve ürünün yaratıcı bir kombinasyonudur. Bu arı kovanı görünümlü, esnek bank, ihtiyaca göre şekillendirilebilir. Origaminin şiirsel güzelliği, modern malzemeler ile birleştirilerek, kusursuz bir gelenek ve çağdaşlık örneği yaratılmıştır.

Honeycomb

 

HÜCRELİ KAĞIT BÖLMELER

Balpeteği bölmeler, 4 cm – 8 cm – 16 cm (1,5 inch - 3 inch -6 inch) olarak 3 farklı derinlikte mevcuttur.    -Kıvrık veya planlı bölmeler   -Hafif ve elegant   -Kusursuz ışık dağılımı   -Ses absorpsiyonu   -Düşük volüm   -Kolay kurulum   -Uluslararası patentler

Pipe & Drop

 

KAĞIT BÖLMELER

Drop Paper’dan yapılan, kendinden ayakta durabilen bölmeler. 1 veya 2 m yüksekliğinde, 5 metreye gerilebilir, 35 cm eninde. Opsiyonel : aluminyum tüplü çelik taban. Ateşe dayanıklılık M1, B1, NFPA 701.

Drop Stripe

 

GERİLEREK UYGULANAN ŞERİTLER

Paralel şeritler halinde hazırlanmış Drop Paper’ın dikey olarak gerilmesiyle oluşturulan kağıt tavan sistemi. Her tür güvenlik sistemine uygundur. Şeritler, grafik destek olarak da değerlendirilebilir. 14 ayrı renkte uygulanmaktadır.

Smoke Out

 

EN YÜKSEK GÜVENİRLİĞE SAHİP TAVAN TEKSTİLİ

Trevira’dan imal edilmiş, gerilebilir kumaş, ateşe dayanıklı (M1, B1, NFPA, 701). Dumanın çıkabilmesi amacıyla, her 30 cm de bir (12 inch) oluşturulmuş erime hatları, otomatik açılım sağlar. 280 cm genişliğinde ve çeşitli renklerde üretilmektedir.

Drop Gondola

 

GERİLEREK UYGULANAN KAĞIT TAVAN

14 ayrı renkte üretilen, istenilen yarıçapta ve şekilde kolayca uygulanan Drop Paper şeritlerden oluşturulan tavan.

Lighted Drop

 

KAĞIT AYDINLATMA KONUSUNDA SONSUZ ÇEŞİTLER

Drop Paper’dan imal edilen dekoratif aydınlatma elemanları, ateşe dayanıklı, asılan veya kendinden ayakta durabilen. Renkli ampullerle geniş skalalı ışık efektleri oluşturulabilir.

Lighted Wall

 

5 METRE YÜKSEKLİĞE KADAR KAĞIT DUVARLAR

Modüler sistemle kurulan, 5 metre yüksekliğe kadar kolayca uygulanabilen ışıklı duvarlar. Sistem, aydınlatma araçlarının içerde kullanılıp, ışığın dışarıya Drop Paper’ın kusursuz dağılımı ile verilmesini sağlar. Işıklı duvarlarda baskı da yapılabilir.